Активізація штурмів на Кринки та збільшення російських «двохсотих»: що відбувається на Херсонському напрямку

Активізація штурмів на Кринки та збільшення російських «двохсотих»: що відбувається на Херсонському напрямку

Автор: Ян Ярчук 18 Май 2024 12:14

Кринки є однією з найгарячіших точок, де ведуться бойові дії. Другу добу поспіль російські війська здійснюють великий тиск на цю ділянку фронту. З чим це пов’язано та чи має ворог успіхи розповів начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня України Дмитро Плетенчук.

Як зазначив в ефірі телеканалу «Еспресо» Дмитро Плетенчук, минулої доби ворог здійснив 15 спроб штурмів на Кринки, позаминулої дещо менше – 11:

«Всі вони безуспішні. Так, вони змістили трохи вектор прикладання сили, до цього це було Старомайорське. Там також було понад 10 штурмів на добу, а от минулої доби – всього 4. Але ця зміна тиску відбувається у межах одного й того ж угрупування, тобто ознак створення наступального угрупування на нашому напрямку не має».

За його словами, в цілому ситуація залишилася без змін, ворог зазнав втрат і вимушений був відступити.

У Американському інституті вивчення війни також зазначають, що 17 травня російські війська посилили наступ на українські позиції на східному (лівому) березі Херсонської області, «але підтверджених змін на фронті не було»

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Росіяни не полишають спроб захопити острів Нестрига, аби мати противагу плацдарму в Кринках

Також у ефірі телемарафону Дмитро Плетенчук розповів про витрати ворога, який, за його словами, платить зависоку ціну:

«Якщо раніше співвідношення було приблизно 30% із загальної кількості втрат, це мається на увазі безповоротні втрати, то останній тиждень кількість втрат збільшилася саме у бік безповоротних. Тобто, зараз половина втрат – безповоротні для росіян».

Минулої доби втрати росіян на нашому напрямку становили 113 окупантів, з них 66 – безповоротні, так звані «двохсоті», говорить Плетенчук. Причини пов’язані з інтенсивністю бойових дій та унеможливленням евакуації.

Фото Констянтина та Влади Ліберових, лівий берег Херсонщини

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів