Активісти створили карту виборчих дільниць на ТОТ Херсонщини

Активісти створили карту виборчих дільниць на ТОТ Херсонщини

Автор: Іван Підлісний 23 Февр. 2024 11:00

Активісти руху спротиву "Жовта стрічка" створили інтерактивну мапу локацій, які російські окупанти й так званий виборчком планують використати в якості "виборчих дільниць" на тимчасово окупованій Херсонщині під час фейкових виборів "президента рф".

Розташовані вони в майже всіх населених пунктах лівобережжі області. Найбільше - в тимчасово окупованих Олешках, Каховці, Новій Каховці, Скадовську та Генічеську. 

"З 15 по 17 березня ми рекомендуємо жителям ТОТ України уникати локацій, які вказані на карті. рашисти планують насильно втягнути місцеве населення в треш-шапіто шоу під назвою "вибори", вони будуть збирати усіх, щоб забезпечити хоча б якусь явку", - зазначила "Жовта стрічка". 

Нагадаємо, що росіяни заявили про проведення "дострокових виборів" на ТОТ Херсонської області з 27 по 3 березня. Наразі відомо про обхід будинків членами "виборчих комісій". За офіційною версією, вони мають на меті "ознайомити" населення з виборчим процесом та кандидатами. Реальна мета такого рейду - тиск на людей та пошук лояльних до окупації громадян для використання у пропаганді. 

У псевдовиборах "путіна" братимуть участь 4 кандидати. Окрім російського диктатора, так званий цвк рф зареєстрував очільника партії "лдпр" Леоніда Слуцького, віцеспікера думи Владислава Даванкова та депутата держдуми-комуніста Миколу Харитонова.

Як раніше повідомляла "Гривна", для участі в пропагандистських сюжетах про підтримку виборів путіна на Херсонщини російські окупанти набирають масовку в тимчасово окупованому Криму. Про відповідні оголошення повідомив речник обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів