«Армія відновлення»: безробітні Миколаївщини відбудовують громади області (фото)

«Армія відновлення»: безробітні Миколаївщини відбудовують громади області (фото)

Автор: Дарина Лапіна 10 Май 2024 17:00

З початку року до «Армії відновлення» залучились понад 2,5 тисячі безробітних МиколаївщиниГалицинівська громада стала однією з тих, де в межах цієї ініціативи вдалось відремонтувати чимало громадських споруд.

Про роботу «Армії відновлення» в Галицинівській громаді днями розповів директор Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитро Оборонько.

«Тут вже відремонтували дитячий майданчик, амбулаторію, будинок культури, поштове відділення, постраждалі будинки мешканців, адміністративні приміщення громади та відновили зупинки громадського транспорту.

Також безробітні займалися ремонтом об'єкту, який в подальшому буде використовуватися під станцію очищення води та збирали модульні будинки.

Зараз учасники суспільно-корисних робіт відновлюють будівлю сільської ради, яка була зруйнована у квітні 2022 року», - розказав директор МОЦЗ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ремонтують будинки та систему водопостачання: як на Миколаївщині відбудовують села, понівечені війною (фото)

Він також нагадав, що на весь період виконання робіт за людиною зберігається статус безробітного; ВПО не обов’язково знаходитися на обліку в центрі зайнятості, щоб прийняти участь в «Армії відновлення»; кожному учаснику суспільно-корисних робіт нараховується заробітна плата і страховий стаж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбудовано 22 переправи: нові мости на Миколаївщині – крок до економічного зростання

Отримати консультацію можна за номером телефону гарячої лінії 0800600438.

Фото зі сторінки Дмитра Оборонько.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів