Жительку регіону, яка під час окупації Білозерки керувала місцевим відділенням окупаційного «Херсонського обласного центру гігієни та епідеміології», визнали винною у колабораціонізмі.
На посаді вона забезпечувала функціонування незаконного підрозділу, здійснювала керівництво працівниками, розподіляла обов’язки між персоналом, контролювала дотримання трудової дисципліни та займалась підбором кадрів для роботи в окупаційній установі.
Вирок оприлюднила Херсонська облпрокуратура.
Обвинувачена свою вину визнала та спрямувала арештовані кошти у сумі 360 тис. грн на підтримку Сил оборони України. З урахуванням цього суд призначив їй покарання — 2 роки 1 місяць позбавлення волі. Також її позбавлено права протягом 10 років обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування та у сфері надання публічних послуг.
Наразі засуджена перебуває під вартою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перевзувся вслід за батьком: пожиттєвий вирок сину ексчиновника з Херсонщини

Головна світлина: depositphotos.com; в тексті: Херсонська облпрокуратура.









