Знищений у Криму російський корабель «Новочеркаськ» був завантажений чимось запальним і довго горів, – Гуменюк

Великий десантний корабель “Новочеркаськ”, який згорів у бухті тимчасово окупованої Феодосії 26 грудня, російські окупанти останнім часом використовували для забезпечення власної логістики та перевозили на ньому боєприпаси.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

“Логістику окупаційних військ дуже порушили Збройні сили України. Великий десантний корабель знаходився у кримському порту сильно завантажений. Там довго детонувало та горіло: це означає, що на ньому знаходився не тільки боєкомплект та повні баки пального, а можливо, ще якісь воєнні вантажі. Але ми зараз не будемо казати, що це були шахеди чи щось інше, поки не перевіримо всю інформацію, яка зараз уточнюється”, – зазначила начальник Об’єднаного координаційного пресцентру.

Пресофіцерка зазначила, що разом з великим десантним кораблем, скоріше за все, постраждали судна, які знаходилися поруч. Також була зруйнована чи пошкоджена портова інфраструктура.

“Всім цікаво, щоб серіал з підбитими російськими кораблями був продовжений. Тому всім нам треба дочекатися офіційної інформації від нашої розвідки, щоб дізнатися, які саме воєнні кораблі поруч з ВДК “Новочеркаськ” постраждали та яка ступень пошкоджень. Відомо, що він стояв там не один. А велика пожежа, яку гасили до ранку, дозволяє зараз казати, що там багато чого згоріло. Але дочекаймось перевірених даних”, – підсумувала Наталя.

Читайте також: ЗСУ за добу знищили 3 спостережних пункти російських окупантів на лівобережжі Херсонщини

Фотоколаж: ТСН

Пов'язані записи

На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці