ЗСУ за добу знищили 3 спостережних пункти російських окупантів на лівобережжі Херсонщини

Українські військові за минулу добу знищили три спостережних пункти російських окупантів на лівобережжі Херсонської області. Про це повідомили в ОК “Південь”. 

Отримано підтвердження ліквідації 4 російських військових, одного танку, чотирьох гармат різного калібру, міномету та 11 одиниць ворожої авто-бронетехніки. 

Сили оборони півдня зазначили, що наразі йде дорозвідка втрат рашистів на Херсонському напрямку. 

Нагадаємо, що раніше речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що через збиття трьох російських літаків окупанти зменшили активність авіації на Херсонському напрямку. За даними різних джерел, за дві доби ворог не застосував жодної керованої авіабомби по позиціям українських військових на лівому березі Херсонщини. 

Варто додати, що у Генштабі ЗСУ повідомили, що окупанти протягом минулої доби здійснили 23 безуспішні штурмові дії на лівобережжі. 

“Ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Протягом доби здійснив 23 безуспішні штурмові дії, отримав гідну відсіч та зазнав значних втрат. Наші підрозділи стійко тримають оборону, надалі утримують зайняті позиції та завдають вогневого ураження противнику”, – повідомили в Генштабі ЗСУ.

 

Пов'язані записи

На Херсонщині можуть розширити зону обов’язкової евакуації

У Херсонській області можуть розширити перелік населених пунктів, з яких здійснюватиметься обов’язкова евакуація населення. Це питання обговорили під час чергового засідання обласної комісії з питань евакуації, написали у ХОВА. Йшлося…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці