Слідчі Херсонської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишньої співробітниці міграційної служби. Херсонку звинувачують у співпраці із окупантами.
Про це повідомляє Херсонська облпрокуратура.
Слідством установлено, що у липні 2022 року під час окупації Херсона обвинувачена з власної ініціативи перейшла на бік ворога. Вона працевлаштувалася у незаконно створений орган «Управление по вопросам миграции ГУ МВД Херсонской области».
Повідомляється, що жінку було призначено на посаду так званого «и.о. специалиста отдела паспортно-визовой службы управления общественной безопасности Управления», а згодом вона стала «главным специалистом – экспертом Главного управления МВД Херсонской области».
.jpg)
«На неї покладалися обов’язки щодо видачі адресних довідок, переклад паспортів громадян України та інших документів українського зразка російською мовою для подальшого отримання паспорта рф. Також виконувала процедуру ідентифікації осіб, що втратили паспортні документи, для видачі тимчасових документів. Організовувала прийняття присяги громадянина російської федерації», – йдеться у повідомленні.
Наразі жінка утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.
Раніше «Гривна» повідомляла, що за співпрацю з ворогом судитимуть “заступника міністра охорони здоров’я Херсонщини” та двох працівниць департаменту.









