Ямковий ремонт доріг обійдеться Херсонщині майже у 4 млн грн

Автор: Аркадій Ліснічук 07 Февр. 2019 16:30

На сайті публічних закупок «Prozorro» служба автомобільних доріг у Херсонській області оголосила тендер на ямковий ремонт доріг на території Херсонщини. Перемогу у тендері отримала компанія ТОВ «Експодор», яка запропонувала ціну у 3,8 млн грн.

За даними єдиного реєстру судових рішень, дана компанія виступає фігурантом у кримінальній справі за розтрату бюджетних коштів. У судовому проваджені йдеться, що протягом 2016 – 2017 років тендери «ділили» ряд компаній, які значно завищували вартість виконаних робіт, що не відповідає якості цих самих робіт.

«Внаслідок аналізу отриманих та витрачених грошових коштів, а також якість доріг можна зробити висновок, що майже половина із зазначених сум витрачена не за їх призначенням, а поділена між розпорядником та посадовими особами. Також має місце й значне завищення сум виконання робіт», - йдеться у кримінальному проваджені.

Варто зазначити, що у даній кримінальній справі окрім ТОВ «Експодор» фігурує ще ДП «Херсонський облавтодор». Саме ці дві компанії й брали участь у тендері на ямковий ремонт.

Нагадаємо, раніше сайт «Гривна» повідомляв, що ремонт 11 кілометрів дороги у Херсонській області обійдеться бюджету у 149 млн грн.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів