Як у Херсоні святкуватимуть День Соборності України

Автор: Дарья Мельник 21 Янв. 2019 09:45

Завтра, 22 січня, українці відзначатимуть День Соборності. У зв'язку з цим, кожного року в різних куточках нашої країни відбуваються культурні заходи, нагородження військових, флешмоби та пізнавальні лекції.

Так, святкування у місті Херсон розпочнеться з флешмобу єднання. На головній площі міста, що біля Херсонської державної адміністрації, зберуться студенти різних навчальних закладів, аби продемонструвати свою єдність, любов до України та її народу. Відомо, що організаторами заходу виступили члени Студентської спілки, які неодноразово влаштовували культурно-масові заходи у місті та області. Кожен мешканець міста за власним бажанням може долучитися до флешмобу, який стартуватиме о 10:00.

Вже о 15:30 херсонці зберуться на урочистий захід біля погруддя українського поета Тараса Шевченка, аби вшанувати пам'ять військових, які відважно боролися за волю України. Далі за бажанням присутні відправляться до Палацу молоді та студентів, де відбудеться концерт з нагоди 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ввечері херсонців запрошують до арт-клубу «Masson». Організатори проведуть тематичну бесіду присвячену українським військовим та історії. Окрім цього у рамках заходу відбудеться показ фільму «Кіборги». Учасники вивчатимуть, аналізуватимуть та обговорюватимуть події сторічної давнини. Чому не встояла Україна перед агресором на початку ХХ століття. Що в той час було закладено в фундамент сучасної державності. Які уроки нам слід засвоїти для запобігання негативних наслідків. Вхід вільний. Захід розпочнеться о 17:30.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів