Як херсонцям дізнатися про пенсійні внески

Автор: Виталий Яшков 17 Янв. 2019 09:00

Реєстр застрахованих осіб, яким володіє Пенсійний фонд України, є одною з найбільших унікальних баз даних в Україні. Саме через Реєстр застрахованих осіб реалізуються соціальні гарантії громадян.

Як повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, на будь яку людину відкривається картка соціального страхування, в якій накопичується вся інформація про особу по всіх соціальних виплатах: накопичені страхові права, лікарняні, допомога по безробіттю, допомога від нещасного випадку на виробництві тощо.

Зараз в Реєстрі налічується близько 42 мільйонів карток застрахованих осіб - працюючих та пенсіонерів. Картка застрахованої особи містить в собі ідентифікаційні та адресні дані, інформацію про страховий стаж та заробітну плату, інші підтверджуючі документи та пенсійну справу.

Пенсійний фонд України реалізував унікальну можливість щодо доступу громадян, в тому числі і фізичних осіб-підприємців, до їх особистих персональних даних через веб-портал електронних послуг (http://portal.pfu.gov.ua). Зареєструвавшись на ньому, кожен користувач отримує доступ до своїх персональних даних, може сформувати запит на попередню підготовку документів, а також дізнатися чи сплачує роботодавець страхові внески і багато іншої корисної інформації.

На сьогодні, вже 73 тисячі мешканців Херсонщини оцінили переваги  користування цим електронним сервісом.

Головне управління Пенсійного фонду України в Херсонській області нагадує тим, хто ще не зареєструвався на порталі, про зручну можливість отримання інформації за допомогою цього ресурсу у будь-який час, не відвідуючи органи ПФУ.

Кваліфіковану консультацію з питань реєстрації на ВЕБ-порталі Ви можете отримати у будь-якому сервісному центрі Пенсійного фонду або безпосередньо в головному управлінні ПФУ в Херсонській області за адресою: м.Херсон, вул. 28 Армії, буд. 6, тел. (0552) 35 51 41.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів