Ворожа атака на Одесу: пошкоджено пологовий будинок

В Одесі вкотре відбулась ворожа атака на цивільну інфраструктуру міста. Цього разу загарбники цинічно вдарили по пологовому та адміністративній будівлі лікарні.

Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації. На момент удару в медзакладі перебували породіллі з новонародженими дітьми.

Внаслідок ворожої атаки в лікарні пошкоджено фасад, двері та понад 30 вікон. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу та відновлення пошкоджених приміщень.

«У відділенні перебували шість породіль із немовлятами, одна жінка – при пологах. На щастя, пацієнтки та персонал не постраждали», – повідомили в ОВА.

Нагадаємо, 1 червня в Росії відзначають День захисту дітей. Попри це, черговою ціллю ворожої атаки став медичний заклад, де перебували новонароджені та їхні матері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала турецьке судно біля Одещини: постраждали члени екіпажу

Фото: ілюстративне із соцмереж

Пов'язані записи

Грози та короткочасні дощі: синоптики попередили про небезпеку на Херсонщині

На Херсонщині взавтра 7 червня очікуються грози та короткочасні дощі. Синоптики оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Про це повідомив Херсонський обласний центр з гідрометеорології. За прогнозом синоптиків, у неділю…

Подробиці
На узбережжі Одещини за день виявили 22 мертвих дельфіни

На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» за один день зафіксували безпрецедентну кількість загиблих дельфінів. Лише на 25-кілометровій ділянці узбережжя науковці виявили 22 мертві тварини. Про це повідомив доктор біологічних…

Подробиці