В Одесі вкотре відбулась ворожа атака на цивільну інфраструктуру міста. Цього разу загарбники цинічно вдарили по пологовому та адміністративній будівлі лікарні.
Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації. На момент удару в медзакладі перебували породіллі з новонародженими дітьми.
Внаслідок ворожої атаки в лікарні пошкоджено фасад, двері та понад 30 вікон. Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілу та відновлення пошкоджених приміщень.
«У відділенні перебували шість породіль із немовлятами, одна жінка – при пологах. На щастя, пацієнтки та персонал не постраждали», – повідомили в ОВА.
Нагадаємо, 1 червня в Росії відзначають День захисту дітей. Попри це, черговою ціллю ворожої атаки став медичний заклад, де перебували новонароджені та їхні матері.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала турецьке судно біля Одещини: постраждали члени екіпажу
Фото: ілюстративне із соцмереж









