У ніч на 18 травня та зранку російські окупанти атакували одразу декілька цивільних суден у Чорному морі, які рухалися до портів Одещини.
Як повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, під час нічної ворожої атаки зафіксовано влучання російських БпЛА у два цивільних судна – під прапором Гвінеї-Бісау та Маршаллових островів. Обидва перебували в районі очікування та рухалися українським коридором до портів Великої Одеси.
А зранку ще одне судно зазнало російської атаки – під час слідування українським коридором на вхід до порту Чорноморська зафіксовано влучання у цивільне судно під прапором Панами.
За інформацією очільника регіону, унаслідок влучань на всіх суднах виникли пожежі – їх ліквідували самі екіпажі власними силами. Постраждалих серед членів екіпажів немає. Усі три судна перебувають на ходу та продовжили рух до портів.
Ілюстративне фото із соцмереж









