Власники нерухомості додали громадам Херсонщини понад 9 мільйонів гривень

Автор: Мирослава КОШКИНА 28 Февр. 2019 07:45

У січні цього року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 9,1 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У порівнянні з січнем 2018 року, цей показник зріс більше, ніж на 20 відс., що у грошовому еквіваленті складає 1,5 млн. гривень.

Про це повідомили фахівці управління моніторингу доходів та обліково – звітних систем Головного управління ДФС.  

Переважну більшість від зазначеної суми сплатили підприємства – 8,7 млн. грн., що на 1,4 млн. грн. перевищує показник січня 2018 року. Решту – 0,4 млн. грн. перерахували громадяни – власники «зайвої» або комерційної нерухомості.

Нагадаємо: цього року громадяни – власники приватної та комерційної нерухомості сплачують податок на нерухомість за 2018 рік. Оподаткуванню підлягають квартири площею понад 60 кв. м, будинки – 120 кв. м, якщо у власності квартира та будинок – 180 кв. м. Податок сплачується за площу, яка перевищує пільгову, та зараховується до місцевого бюджету. При цьому громадянин – власник квартири загальна площа якої перевищує 300 кв. м. та/або будинку – 500 кв. м., до обчисленої суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, додатково сплачує 25000 гривень на рік за кожний такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: