Влада виділяє кошти мешканцям зруйнованої багатоповерхівки в Херсоні на придбання нового житла

Мешканцям знищеного російськими окупантами багатоповерхового будинку в Херсоні влада виділяє кошти на купівлю нового житла.

Таке рішення було ухвалене 24 листопада на засіданні комісії з розгляду заяв та нарахування компенсацій за знищене внаслідок обстрілів житло. Як повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко, комісія розглянула перші 8 заяв від власників квартир у триповерховому будинку, що знаходився в центрі міста – по провулку Інженера Корсакова, 45 (стара назва – провулок 40-річчя Жовтня).

Розглянувши заяви мешканців, комісія погодила виділення компенсації на загальну суму 6 мільйонів 648 тисяч 211 гривень. Через Реєстр пошкодженого та знищеного майна будуть сформовані житлові сертифікати, щоб люди могли придбати собі житло в будь-якому населеному пункті України.

Цей будинок, розташований недалеко від Херсонського політехнічного коледжу, був повністю знищений 28 вересня 2022 року внаслідок пожежі, яка сталася через влучання ракети російської ППО. Як повідомляли тоді місцеві пабліки, поряд з житловим будинком було знищене місце базування кадирівців. Ракета ворожої ППО намагалася вразити ціль – уламки влучили в житловий будинок. Ймовірно, було пошкоджено газовий трубопровід, через що сталася пожежа.

Як повідомляла «Гривна», жителям зруйнованого Посад-Покровського вкрай необхідна сировина для опалення – цієї зими чимало людей збираються зимувати в літніх кухнях та сараях.

На світлинах: знищений російськими окупантами житловий будинок у Херсоні по провулку Інженера Корсакова, 45. Фото: ХМВА

Пов'язані записи

Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині 15-19 червня

Наступного тижня мобільна аптека відвідає 20 населених пунктів у Бериславському та Херсонському районах, щоб люди могли придбати необхідні ліки поруч із домом. Графік роботи пересувної аптеки на наступний тиждень оприлюднила ХОВА.…

Подробиці
Миколаївщина та Одещина: в обігу з’явилися нові монети, присвячені регіонам України

12 червня НБУ ввів в обіг дві нові обігові пам’ятні монети з тематичної серії «Ми сильні. Ми разом». Вони присвячені Миколаївській та Одеській областям. Монети мають назви: «Миколаївщина та Одещина…

Подробиці