Влада в Херсоні знову взялася за торгівлю?

Минулого року Херсонська МВА разом із перевіряльниками та правоохоронними службами вже бралася за стихійну торгівлю в Херсоні. Торгівців штрафували, умовляли перейти на офіційні ринки, перекопували землю там, де розміщувалися лотки… Днями про торгівлю заговорили знову.

У військовій адміністрації відбулася нарада щодо контролю за дотриманням вимог продажу м’ясо-молочної та рибної продукції.

Як повідомляє начальник ХМВА Роман Мрочко, Держпродспоживслужба багато разів наголошувала на тому, що в Херсоні через постійні обстріли ворога та складну безпекову ситуацію, яка суттєво впливає на всі сфери життя в місті, не дотримуються вимоги продажу м’ясо-молочної та рибної продукції. Це відбувається тому, що відсутні лабораторії в окремих місцях реалізації таких продуктів, які без проведення аналізів можуть нести загрозу здоров’ю і навіть життю споживачів.

Було вирішено провести нараду з представниками Держпродспоживслужби, поліції, прокуратури, КП і МВА, щоб визначити шляхи виходу з такої ситуації.

«За підсумками наради домовилися створити окрему робочу групу, куди увійдуть представники необхідних служб і структур. Вона напрацьовуватиме механізми і надаватиме пропозиції для розв’язання цієї проблеми. Не можна допустити, щоб ми шкодили ще й самі собі. Досить нам ворога за річкою, який намагається нас знищити»,зазначив Мрочко.

Ця інформація викликала неабиякий резонанс, адже містяни пам’ятають минулий «похід на торгівців», а також декілька прильотів у ринки Херсона. Також херсонці, а особливо жителі мікрорайону Корабел, обурені тим, що поодиноких людей, які привозять у найбільш небезпечний район продукти, тероризують правоохоронці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Овочеві розкладки в Херсоні: стихійна торгівля чи спосіб виживання? (фото, відео)

Зараз херсонці глузують з того, що влада намагається створити ще одну робочу групу замість того, щоб знайти таке вирішення проблеми, яке буде зручне містянам, а не контролюючим органам. Наприклад, це можуть бути мобільні лабораторії. Люди кажуть, що от точно зараз не на часі боротися з тими, хто годує херсонців та за цей рахунок виживає сам.

Ворог неодноразово накривав вогнем ринки Херсона – як повідомляла «Гривна» восени минулого року, під одним із таких під обстрілів опинився Дніпровський ринок.

На світлині: поодинокі торговці, попри небезпеку через постійні обстріли, торгують продуктами харчування в мікрорайоні Корабел, грудень 2023 р. Фото: «Гривна»

Пов'язані записи

Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці
Катували жителів Херсонщини: оголошено вироки двом росіянам – «сенатору» й поліцейському

Суд заочно оголосив вироки двом росіянам за катування у 2022 році мирних жителів Херсонщини – нелегальні ув’язнення та «вибиття» показань. Один із російських злочинців – 49-річний житель Московської області, який…

Подробиці