Російські ЗМІ повідомили подробиці затримання так званого “міністра транспорту” Олександра Балишева та його заступника Сергія Журавльова в тимчасово окупованому Генічеську.
Обом затриманим російські силовики інкримінують вимагання хабарів та “відкатів”. Псевдочиновники отримали кілька мільйонів рублів від представника компаній, яка займалася будівництвом доріг на ТОТ Херсонщини.
Відомо, що фігурантів корупційного скандалу на тимчасово окупованому лівобережжі області заарештовано на два місяці. За повідомленням російських силовиків, обох затриманих мають відправити до російської столиці, де вони перебуватимуть під вартою. Зокрема, їх можуть утримувати в СІЗО “Лефортово” або “Матроська тишина”, куди зазвичай направляють російських високопосадовців-хабарників.
Нагадаємо, що Олександра Балишева було призначено “міністром транспорту” ТОТ Херсонщини у жовтні 2023 року. Раніше він працював в окупаційній комендатурі. Призначення Балишева в так званий уряд пролобіював тодішній комендант Валерій Шкільнюк через гауляйтера Володимира Сальдо.









