«Вибори Президента»: поліція забезпечить законність виборчого процесу

Автор: Аркадій Ліснічук 14 Февр. 2019 14:10

31 березня в Україні пройдуть вибори на пост голови держави. Наразі до виборчого бюлетеня зареєструвалися 44 кандидати, які будуть брати участь у виборчих перегонах. За для того аби залучити нових виборців кандидати не гребують жодними методами, а інколи й вдаються до порушення Закону. Натомість, працівники МВС всіляко стежать за виборчим процесом на території України й сприяють його законності.

«Ця виборча компанія має стати еталонною. Головна наша мета - робота із національною поліцією та суспільством по роз’ясненню законних мотивів та обставин виборчого процесу. Працівники МВС у період виборів будуть дотримуватися політичної нейтральності, оскільки ми, як правоохоронці не маємо право прийняти позицію однієї зі сторін», - говорить радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

З його слів, станом на сьогодні поліції вдалося зафіксувати 1122 інциденти порушення виборчого процесу. Із загальної кількості 52 мають ознаки кримінального правопорушення. Найпоширеніше кримінальне правопорушення виборчого процесу – підкуп виборців.

«Підкуп виборців – грубе порушення Закону. Ми закликаємо всіх кандидатів знайти законі методи привернути увагу виборців до своєї персони. Навіть оплачений заклик громадян до агітації вважається порушенням Закону України», - додає Варченко.

Херсонські правоохоронці готові контролювати публічну безпеку під час виборів Президента. У цей час планується посилення контролю із боку патрульної поліції.

З початку року на Херсонщині було виявлено 32 факти порушення виборчого процесу. Також було зафіксовано 4 факти підкупу виборців.

Приєднуйтеся до нас:

День 339. 28 січня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Від російських снарядів загинули дві жінки – у Херсоні та Комишанах

«Сни про Херсон». Невдовзі світ побачить збірка оповідань про життя херсонців під час російської окупації

Колекція унікальних знахідок. Історія пограбованого росіянами Херсонського краєзнавчого музею

«Правдива історія Київської Русі, де росії і близько не було» – перша серія проєкту, який створили херсонці (відео)