В ЗСУ заявили, що ворог примусово мобілізує населення лівобережжя Херсонщини

Терор у вигляді повісток на тимчасово окупованій частині Херсонщини триває. До цього ще додалися формування так званих “загонів самооборони”. 

Про це заявила в ефірі телемарафону речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк. За її словами, на лівобережжі окупанти продовжують насильницьку паспортизацію та мобілізацію населення. 

“Ворог там намагається формувати з наших людей загони територіальної оборони, які нібито покликані, щоб облаштувати охороні споруди навколо населених пунктів. Насправді пакуються і відправляються на передову, там де ворогу не витрачає ресурсів”, – заявила Гуменюк. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, на тимчасово окупованій території області рашисти посилюють систему військкоматів задля подальшого оголошення мобілізації. 

Водночас, Наталія Гуменюк каже, що Збройні сили продовжують ведення контрбатарейної боротьби, результатом якої минулої доби стала ліквідація на південному напрямку 23 окупантів, двох танків, трьох гармат, 10 одиниць автобронетехніки та спостережного пункту. 

Ворог же відповів обстрілами області з різних видів озброєння. Зокрема, по населеним пунктам правобережжя Херсонщини було скинуто 38 авіаційних керованих бомб за минулу добу. Наслідком атак стали руйнування цивільної та сільськогосподарської інфраструктури. За інформацією ОВА, Через обстріли загинула дитина. 13-річний хлопчик отримав тяжкі ушкодження. Медикам довелося лише констатували смерть підлітка. Разом із загиблою дитиною травми дістали ще двоє чоловіків. У 43-річного – наскрізне поранення плеча, у 35-річного – пошкодження ока та осколкові поранення обличчя. В обох – мінно-вибухові й акубаротравми.

 

Пов'язані записи

Свідок цілої епохи: жителю Херсонської громади виповнилося 103 роки

24 червня свій 103-й день народження відзначив житель Херсонської громади Євген Борисович Гуляєв. Від імені Херсонської громади довгожителя привітала заступниця міського голови Наталія Чорненька. Вона побажала Євгену Борисовичу здоров’я, душевного…

Подробиці
Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці