На тимчасово окупованій частині Херсонщини росіяни посилюють створення системи
фото ілюстраційне

На тимчасово окупованій частині Херсонщини росіяни посилюють створення системи "військкоматів"

Автор: Іван Підлісний 18 Сентября 2023 13:40

Через певний час на тимчасово окупованій частині Херсонської області рашисти можуть оголосити мобілізацію. Наразі відомо, що окупанти посилюють створення системи військкоматів на цих територіях. 

Про це заявив перший заступник голови Херсонської облради Юрій Соболевський в ефірі телеканалу Еспресо. За його словами, все більше таких "військкоматів" рашисти відкривають в захоплених населених пунктах. 

"Ми бачимо посилення активності стосовно створення системи "військкоматів". Їх відкривається все більше в населених пунктах. З'явилося повідомлення, що люди отримують повістки. Це може свідчити про те, що через певний час буде хвиля мобілізації на тимчасово окупованих територіях України. До цього окупаційна влада боялася давати херсонцям зброю", - розповів Соболевський.

Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація про формування на окупованих територіях рашистських загонів так званої територіальної оборони. Також збільшилася активність роботи з вручення повісток цивільному населенню. Так, у Генічеську проукраїнські активісти помітили відвідуваність людей в окупаційному "військкоматі". Окремо варто нагадати про наказ "військового комісара Херсонської області" Вадима Шуригіна від 5 вересня "«про проведення мобілізаційних заходів на території Херсонської області».

В той же час представники окупаційної влади Херсонщини публічно спростовують оголошення мобілізації до лав армії рф. Однак, на захоплених територіях все більше ведеться пропаганда вступу до лав росгвардії та "батальйону імені Маргелова", який рашисти створили під час тимчасової окупації Херсона.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів