В тимчасово окупованому Криму рашисти створюють “тероборону” для закриття прогалин в обороні на Херсонському та Запорізькому напрямках

В тимчасово окупованому Криму рашисти вирішили свою “територіальну оборон” з місцевих жителів. Про це повідомляє партизанський рух АТЕШ. 

Створюють “ТрО” начебто для утримання контролю над півостровом. Наразі відомо, що окупанти створили три таких підрозділів. Два з них розміщуються в Ялті, третій – в Алушті.

“Відомо, що ялтинський підрозділ проходить навчання у закинутому піонерському таборів “Велика Ялта”. А матеріальне забезпечення їх вкрай погане”, – зазначили в АТЕШ. 

Однак, за інформацією партизанського руху, тримати “територіальну оборону” в Криму будуть недовго. Вже згодом так зване “ТрО” буде закривати дірки в рашистській обороні на Запорізькому та Херсонському напрямках, де українські бійці продовжують нищити окупантів та звільняти території від російських військових. 

Варто нагадати, що “добровольчі” батальйони рашисти створюють і на ТОТ Херсонщини. Водночас триває підготовка до оголошення мобілізація та оголошено призов на строкову службу. Як раніше повідомляла “Гривна”, рота “добровольців” із Генічеська у складі армії рф була повністю знищення на Запорізькому напрямку.

 

Пов'язані записи

Авіаудар по Херсону: на комунальному підприємстві спалахнула пожежа (ВІДЕО)

Російська авіація вдень завдала удар по Херсону. Внаслідок атаки виникла пожежа на території одного з комунальних підприємств, також загорілися легковий і вантажний автомобілі. За попередніми даними, постраждали троє людей. Про…

Подробиці
Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці