В Олешках російські окупанти розстріляли пенсіонера

Черговий злочин скоїли російські військові в тимчасово окупованих Олешках. 

Як пишуть російські ЗМІ, жертвою ворога став місцевий житель. Злочин стався 10 січня. Близько 15:00 по вулиці Інтернаціональній в Олешках було чутно стрілянину. В ході перестрілки було вбито 67-річного чоловіка. 

Одне з російських видань оприлюднило прізвище загиблого – Чмихал. “ЗМІ” назвали, що вогонь відкрили “невідомі” у військовій формі, із зазначенням, що ймовірно це були саме російські військові. 

Від отриманих кульових поранень чоловік загинув на місці. Інші подробиці невідомі. 

Нагадаємо, що один із російських окупантів в стані алкогольного сп’яніння вбив мирного жителя в Новий рік та поранив іншого військового в місті Олешки. Злочин став підставою для направлення комісія фсб, яка перевіряє випадки зловживання алкоголем. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, в селі Генічеська Горка двоє “офіцерів” окупаційної поліції вкрали з будинку місцевих жителів 23 тисячі доларів та золоті прикраси. Також відомо про розбійний напад на колаборанта з села Приморське, який скоїли російські військові.

Пов'язані записи

Графік роботи мобільної аптеки на Херсонщині 15-19 червня

Наступного тижня мобільна аптека відвідає 20 населених пунктів у Бериславському та Херсонському районах, щоб люди могли придбати необхідні ліки поруч із домом. Графік роботи пересувної аптеки на наступний тиждень оприлюднила ХОВА.…

Подробиці
Миколаївщина та Одещина: в обігу з’явилися нові монети, присвячені регіонам України

12 червня НБУ ввів в обіг дві нові обігові пам’ятні монети з тематичної серії «Ми сильні. Ми разом». Вони присвячені Миколаївській та Одеській областям. Монети мають назви: «Миколаївщина та Одещина…

Подробиці