У Скадовському районі російські окупанти скоїли розбійний напад на місцевого бізнесмена-колаборанта

У Скадовському районі російські окупанти скоїли розбійний напад на місцевого бізнесмена-колаборанта

Автор: Іван Підлісний 03 Янв. 2024 13:00

У тимчасово окупованому селі Приморське Скадовського району російські військові увірвалися до будинку місцевого бізнесмена Артема Дзиговського (на фото). Така інформація з'явилася у телеграм-каналах. Ситуацію підтвердили власні джерела видання "Гривна". 

За інформацією джерел, на бізнесмена скоїли розбійний напад. Озброєні російські військові катували чоловіка, провели обшук у будинку. Згодом рашисти нанесли ножові поранення у шию Артему. Далі чоловіка вивезли подалі від будинку, де залишили помирати у закритому автомобілі. 

Відомо, що окупанти забрали з будинку Дзиговського всі знайдені грошові кошти. Сам поранений вижив, йому вдалося вибратися до автомобіля та дістатися до пансіонату "Скорпіон" у селі Залізний Порт, де йому надали першу медичну допомогу. Чоловіка було доставлено до реанімації. 

Варто нагадати, хто такий Артем Дзиговський. Як раніше повідомляла "Гривна", він є власником охоронної фірми "Шторм", однойменного спорткомплексу та пансіонату. За інформацією активістів, від початку повномасштабного вторгнення росіян Дзиговський почав активно співпрацювати з рашистами. 

Його доноси стали підставою для проведення обшуків у жителів Приморського та Круглоозерки. Сам же Дзиговський займався мародерством та відбиранням майна у місцевих фермерів. Додамо, що до повномасштабної війни бізнесмен проходив обвинуваченим у вимаганні та погрозах вбивством. У судових реєстрах Дзиговський значиться обвинуваченим у справі щодо самовільного залишення військової частини або місця служби, який розглядає Жовтневий районний суд Кривого Рогу з 2018 року.

 

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів