В одному з університетів Херсона подбали про людей з обмеженими можливостями

Автор: Дарья Мельник 15 Февр. 2019 09:46

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», у місті затвердили цільову програму «Доступний Херсон». У рамках програми, місця загального користування, навчальні заклади, медичні установи та вулиці повинні облаштувати оснащенням для людей з обмеженими можливостями.

Так, похизуватися першими реалізаціями вже може Херсонський державний університет. Вчора у головному корпусі навчального закладу фахівці завершили модернізацію пандуса. Відомо, що вперше він з'явився у 2005 році, але все ж виникали труднощі при підйомі.

Саме тому керівництво навчального закладу вирішило замінити його на сучасну платформу, яка при натисканні на кнопку, буде підвозити людей з обмеженими можливостями.

«Роботи по модернізації тривали майже місяць. І сьогодні оновлена піднімальну платформу для людей з особливими потребами буде готова до використання за призначенням. Новий пандус абсолютно відповідає всім вимогам сьогодення. Плануємо відкрити ще 2 пандусів, а влітку зробити більш масштабне перетворення – перебудувати пандус біля центрального входу університету»,- зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: