Україна повернула під контроль “вишки Бойка” у Чорному морі (відео)

Україна повернула під контроль т.зв. «Вишки Бойка» у Чорному морі. Про це повідомили в ГУР Міноборони. 

росія окупувала їх у 2015 році, а з початком повномасштабного вторгнення використовувала у військових цілях. Зокрема, як вертолітні майданчики і для розміщення засобів РЛС.

 Унікальну операцію зі встановлення контролю над «Вишками Бойка» провели силами підрозділів ГУР МО України, зокрема під контроль були повернуті  бурові платформи «Петро Годовалець» та «Україна», а також СПБУ «Таврида» і СПБУ «Сиваш».

Під час проведення операції спецпризначенцям вдалося захопити цінні трофеї: запас вертолітних боєприпасів типу НАР (некерованих авіаційних ракет), а також РЛС «Неву», що може відстежувати рух суден у Чорному морі.

Під час однієї з фаз цієї операції відбувся бій між українськими спецпризначенцями на катерах та російським винищувачем Су-30. Внаслідок бою російський літак отримав ураження і змушений був відступити.

 

Пов'язані записи

У Херсоні ворог атакував з БпЛА комунальника

Російські окупанти прицільно атакують комунальні служби у Херсоні – людей, які допомагають місту жити, попри постійні обстріли. В наслідок чергової атаки ворожого дрона сьогодні, 25 червня, у Корабельному районі постраждав…

Подробиці
Херсонська МВА попередила про можливі відключення світла в місті

Тимчасові перебої з електропостачанням можливі у всіх районах Херсона. Це пов’язано з необхідністю проведення аварійно-відновлювальних робіт. Про це повідомив очільник ХМВА Ярослав Шанько: «Енергетики працюють над усуненням наслідків ворожих атак…

Подробиці