У Миколаєві облаштують 18 укриттів у підвалах багатоповерхівок

Увечері 27 вересня Миколаїв зазнав ракетного удару. Як повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, російські ракети влучили в об’єкт інфраструктури на околицях міста. Внаслідок цього відбулося займання сухої трави, яке оперативно ліквідували. На щастя, обійшлося без загиблих та поранених.

Отже, безпекові питання для Миколаєва – одна з найактуальніших проблем. Адже місто й досі є прифронтовим. І хоча після деокупації Херсона обстрілів значно поменшало, усе одно ворог своїми ракетними атаками не припиняє наражати миколаївців на смертельну небезпеку.

Стосовно безпеки містян – є добрі новини: у Миколаєві до кінця цього року департамент ЖКГ планує відремонтувати 18 найпростіших укриттів, які розташовані у підвалах житлових будинків. Про це повідомляє Миколаївська МВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тендерні закупівлі під час війни: замість дерев та кущів у Миколаєві придбають авто для військових

Зазначається, що приміщення, де за планом будуть укриття, мають два виходи. Вони відповідають базовим вимогам для того, щоб слугувати укриттям для населення під час російських обстрілів.

За словами заступника директора департаменту ЖКГ Артема Сапожника, договір із підрядною організацією був підписаний минулого тижня. Будівельники вже приступили до робіт по ремонту укриття в будівлі на вулиці Потьомкінській.
Ремонт планують завершити до грудня цього року.

Зараз проводять демонтажні роботи, далі – облаштування стін, внутрішні будівельні роботи, влаштування вентиляції, санітарних і технічних приладів та мереж водопостачання. Усе це передбачено відповідною методикою з ремонту укриттів.

Після виконання всіх робіт укриття приймуть в експлуатацію, тож мешканці цього та найближчих будинків зможуть перебувати в ньому в разі небезпеки.

Як повідомляла «Гривна», Миколаївська окружна прокуратура звернулася до суду з позовами щодо зобов’язання Радсадівської сільради привести до належного стану два укриття, які знаходяться в приміщеннях дитячих садків у селищі Радсад Миколаївського району.

Фото: Миколаївська міськрада

Пов'язані записи

«Повернення пам’яті Херсона»: у Міністерстві закордонних справ презентували виставку викрадених експонатів

Виставка має назву «Повернення пам’яті Херсона. Викрадене мистецтво, збережене в музейних артпринтах», її мета – нагадати про музейні експонати, які російські окупанти викрали з херсонського музею. Глядачами стали представники іноземного…

Подробиці
Наслідки авіаударів по Херсонській громаді: понівечені КАБами оселі (фото)

Близько 5:00 13 червня російські окупанти атакували Херсонську громаду керованими авіабомбами. ХОВА та ХМВА оприлюднили фото пошкоджених будинків місцевих жителів. Внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки та господарські споруди в…

Подробиці