Миколаївським окружним адмінсудом відкрито провадження за жахливі укриття у дитсадках

Миколаївським окружним адмінсудом відкрито провадження за жахливі укриття у дитсадках

Автор: Ганна Власенко 19 Сентября 2023 10:40

Миколаївська окружна прокуратура звернулася до суду з позовами щодо зобов'язання Радсадівської сільради привести до належного стану двох укриттів, що знаходяться у приміщеннях дитячих садків у селищі Радсад Миколаївського району.

Ювенальні прокурори встановили, що у комунальній власності Радсадівської сільради та оперативному управлінні відділу освіти, культури, молоді споруд та туризму цієї сільради знаходяться два протирадіаційні укриття. 

Одне укриття площею близько 900 квадратних метрів та здатністю вмістити 1000 осіб, не готове до використання. Друге — площею близько 400 квадратних метрів, розраховане на одночасне укриття 400 осіб, яке також не готове до використання.

За даними прокуратури, укриття не здатні забезпечити захист вихованців та працівників дитсадків і можуть створити загрозу для їхнього життя. Незважаючи на це, власник та балансоутримувач споруд не здійснює їх ремонт та облаштування, а уповноважений орган держави у цій сфері самостійно не вживає заходів щодо усунення порушень.

Миколаївським окружним адмінсудом відкрито провадження у цих справах.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів