У Херсоні ворог обстріляв медзаклад (фото)

Російські окупанти продовжують воювати з цивільною інфраструктурою. Вночі ворог обстріляв один із медичних закладів Херсона, повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Внаслідок прямого влучання пошкоджено другий поверх будівлі. Зруйновано стелю, а також вибито вікна і двері. Приміщення були законсервовані. Сторож, який знаходився на чергуванні, не постраждав.

Варто додати, що за минулу добу ворог здійснив 82 обстріли, випустивши 338 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, ПТРК, танків, авіації та БПЛА. По місту Херсон було випущено 38 снарядів, зазначили в ОВА. 

“російські військові поцілили  у житлові квартали населених пунктів області; навчальний заклад у Херсоні. Через російську агресію 1 людина загинула, ще 1- дістала поранення“, – повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Як раніше повідомляла “Гривна”, у Миколаєві відновили будівлю одного з університетів, який було пошкоджено російськими ракетами.

 

Пов'язані записи

Хотів заробити на відновленні будинків у Білозерській громаді: підозра керівнику будівельної фірми

Повідомлено про підозру директору будівельної фірми, який навмисно завищував витрати на капремонті приватних будинків у Білозерській громаді. Фігурантом є 31-річний житель Львівської області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. Будучи…

Подробиці
14 підприємців Херсонської громади отримали гранти від міста на розвиток бізнесу

У межах міської програми «Незламний бізнес» перші 14 підприємців, які працюють безпосередньо на території Херсонської громади, отримали гранти на розвиток власної справи. Загальна сума підтримки, наданої коштом міського бюджету, склала…

Подробиці