18-го жовтня у світі відзначають європейський день боротьби із торгівлею людьми. Цього дня й у Херсоні пройде глобальна щорічна акція «Walk for Freedom».
«Мета акції - підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить. Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже шість років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві», - зазначають організатори акції.
Стартує хода о 10:15 від Площі Вокзальна. Далі люди мають вирушити до площі Свободи. Під час ходи соціальні працівники та волонтери, які будуть йти поруч з колоною, розповідатимуть перехожим про мету події, та роздаватимуть інформаційні листівки.
Також у рамках проведення акції у Херсонській облдержадміністрації відбудеться круглий стіл, де будуть розглянуті питання протидії рабству. Розпочнеться він о 11:20.
Тэги: