Старий центр Херсона планують відімкнути від централізованого теплопостачання

Автор: Аркадій Ліснічук 21 Янв. 2019 17:29

Херсонська ТЕЦ може відімкнути від системи централізованного опалення "старий центр" Херсона. Через часті прориви у даній частині міста з 2011 року стало питання про переведення користувачів на автономну систему теплопостачання, оскільки ТЕЦ працює собі у збиток. Сьогодні на депутатській комісії Херсонської міської ради з питань ЖКГ знову підняли дане питання.

Зі слів представників департаменту ЖКГ Херсонської міськради, відключення потребують 350 абонентів 20 житлових будинків. Аби перевести їх на індивідуальну систему опалення з міського бюджету необхідно виділити суму у понад 4 млн грн. Наразі підготовчі роботи виконані, але кошти на виконання робіт відсутні. Безкоштовно встановити котли повинні лише пільговим категорія населення, а розпочатися відключення мають у 2019 – 2020 роках.

Членів комісії обурив той факт, що працівники департаменту ЖКГ прийшли на комісію не підготовлені та не можуть надати чіткої відповіді на поставлені запитання та прозвітувати про план виконаних робіт.

«Визнати роботу департаменту ЖКГ у вирішені даного питання незадовільною. Необхідно вносити зміни до складу цієї комісії, оскільки зараз вона не працює», - говорить голова комісії Сергій Собчук.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів