Спортсмени Херсонської школи вищої спортивної майстерності успішно виступили на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років, який проходив у Києві. За підсумками змагань вони здобули 4 золоті та 2 срібні нагороди.
За словами директора закладу Ігоря Гарагулі, одним із найрезультативніших спортсменів став Олександр Іванов. У змаганнях одиночок він виборов срібну медаль, а в складі двійки та четвірки парної двічі піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу.
Успішно виступила й Туанна Шенен. Разом із напарницею Адріаною Варварін вона стала чемпіонкою України у двійці без стернового. Також спортсменка здобула срібло у складі четвірки парної.

Наразі тренерський штаб збірної України формує екіпажі, які представлятимуть країну на міжнародних стартах. Серед претендентів і херсонські спортсмени, які показали високі результати на національній першості.
До змагань спортсменів готували тренери Артем Мороз та заслужений тренер України Андрій Олефіренко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонські легкоатлети привезли золото з Кубка України
Фото: Ігор Гарагуля








