Херсонські легкоатлети привезли золото з Кубка України

Спортсмени з Херсонщини вдало виступили на Кубку України з легкоатлетичних метань, який відбувся у Києві. Двоє представників області повернулися додому із золотими нагородами.

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, Херсонщину представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.

Серед молоді перемогу здобула Наталія Овчинкіна. У метанні списа спортсменка показала результат 54 метри 29 сантиметрів і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу.

Ще одне золото для області виборов Микита Брагінець. Його результат – 61 метр 38 сантиметрів – став найкращим серед чоловіків.

До змагань спортсменів готували заслужені тренери України Ірина Новожилова та Геннадій Зуєв.

До слова, змагання проходили на олімпійській базі «Конча-Заспа» та зібрали найсильніших легкоатлетів країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортсмени Херсонщини успішно виступили на всеукраїнських змаганнях з гірського туризму

Фото: Херсонська ОВА

Пов'язані записи

Спортсмени з Херсонщини здобули 6 медалей на чемпіонаті України з академічного веслування

Спортсмени Херсонської школи вищої спортивної майстерності успішно виступили на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років, який проходив у Києві. За підсумками змагань вони здобули 4 золоті…

Подробиці
На Херсонщині сапери розміновують дно річки Інгулець (ВІДЕО)

На Херсонщині триває очищення водойм від вибухонебезпечних предметів, які залишилися після бойових дій. Наразі водолази-сапери ДСНС працюють на річці Інгулець, де обстежують дно та шукають боєприпаси. Про це повідомили в…

Подробиці