Російський полон: в Одесі скасували зустріч із рідними українських моряків

Автор: Аркадій Ліснічук 27 Февр. 2019 16:42

Зранку 25 листопада російські військові взяли у полон  23 українських моряків. Серед них двоє родом із Херсонської області – Сергій Чулиба та Михайло Власюк. Згідно з рішенням московського суду, вони продовжують залишаються за ґратами у Російській Федерації до 24 квітня.

Сьогодні ж мала відбутися зустріч полонених військовослужбовців із родичами, представниками ЄС та США, але вона так й не відбулася. Пройти зустріч мала на борту судна військово-морських США «Дональд Кук». Зірвалася ж вона через пізню подачу заяви на екскурсію кораблем. Про це з посиланням на прес-службу військово-морських сил України повідомляє «Радіо свобода».

«Була ідея провести кораблем екскурсію для батьків і родичів наших військовополонених, але, на жаль, заявку подали пізно, а у корабля зараз щільний графік – він готується до походу. Тому «Дональд Кук» не зміг затриматися в Одесі та залишив порт за графіком, 27 лютого», – заявили у прес-службі.

Приєднуйтеся до нас:

Заповідник «Асканія-Нова» окупанти зареєстрували за російськими законами та призначили керівника з РФ

Як відома в Білозерці родина перейшла на бік ворога й отримала керівні «посади» в громаді

Як машини-роботи розміновують поля на Херсонщині (відео)

«Герої без зброї»: подружжя з Херсона збирає кошти на підтримку рятувальників міста

Бібліотеку окупанти перетворили на катівню, а книжками опалювали приміщення. Книгозбірні Херсонщини після звільнення (фото)