Сьогодні вранці російські війська продовжили обстріли Херсонщини. Під атаку ворога потрапили лікарня у Білозерці та Корабельний район Херсона. Внаслідок атак постраждали двоє чоловіків.
Про це повідомляє Херсонська ОВА. Відтак, у Білозерці російські військові вдарили з артилерії по лікарні. Внаслідок обстрілу постраждав 59-річний працівник медзакладу. У чоловіка діагностували вибухову травму та струс головного мозку. Його госпіталізували для надання медичної допомоги.
Також російські війська дроном атакували Корабельний район Херсона. Там під удар потрапив 49-річний чоловік. Він отримав вибухову травму та уламкові поранення спини.
Інформацію про постраждалих уточнюють.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дроновий терор Херсонщини: від початку травня ворог запустив по області 12 тис. БпЛА
Фото ілюстративне: Укрінформ









