Російські окупаційні війська продовжують збільшувати кількість атак на Херсонському напрямку. На сьогодні найбільшу небезпеку становлять ворожі БпЛА, адже загарбники значно масштабували застосування дронів в регіоні.
Ворог значно збільшив кількість саме дронових атак на Херсонському напрямку. Лише за неповний місяць травень російські терористи використали понад 12 000 безпілотників задля атак по області. Про це в ефірі «Ми – Україна» повідомив речник 30-го корпусу морської піхоти ВМС ЗСУ Павло Дрогаль.
Водночас він зазначив, що суттєвих змін у тактиці росіян (крім збільшення кількості атак) практично немає. Так, завдяки діям українських захисників, вдалося вплинути на застосування ворожої артилерії та авіації.
«Якщо говорити про їхню артилерію, у нас проводиться дуже ефективна контрбатарейна боротьба. Лише за неповний місяць травень ми знищили 17 артилерійських установок ворога. Зараз найбільшу небезпеку становлять саме ударні дрони, тому що противник їх найбільше масово використовує. Якщо ми говоримо про авіацію — удари авіаційні є, але вони вже не такі масові, які були раніше», — зазначив Дрогаль.
Зазначимо, що своїми безпілотниками окупанти не лише атакують цивільних, а й дистанційно мінують населені пункти, зокрема і Херсон. Про значне збільшення випадків дистанційного мінування ворогом вулиць обласного центру раніше повідомляв очільник ХМВА Ярослав Шанько. Крім збільшення кількості мін загарбники також використовують різні її види та способи маскування вибухівки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маскують ганчір’ям та очеретом: ворог посилює дистанційне мінування Херсона та застосовує нові види вибухівки (фото)
Фото ілюстративне, ua.depositphotos.com.










