Приватбанк ввів комісію за платежі у вечірній час

Приватбанк ввів комісію для юридичних осіб та ФОПів, які ввечері переказують гроші в інший банк. Платежі всередині банку проводяться без комісії. Про це повідомляє видання “Мінфін”.

Для платежів, які проводяться після 16 годин 30 хвилин, банк встановив комісію 0,2% від суми платежу. 

«Це стосується юридичних осіб та ФОПів і тільки комерційних зовнішніх платежів — в інший банк. Платежі податковій і на користь казначейства проводяться без цієї додаткової комісії», — заявив голова пресслужби Приватбанку Олег Серга.

  • Пов'язані записи

    В Олешках окупанти проводять перевірки та розпитують місцевих про підвальні приміщення в будинках

    Місцевих жителів в окупованих Олешках зупиняють просто на вулицях, перевіряють документи та телефони, а також розпитують про підвальні приміщення. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”: “В Олешках двоє чоловіків…

    Подробиці
    Фейкова грошова допомога, онлайн-шопінг: жителі Херсонщини втратили 276 000 гривень через шахраїв

    Протягом останніх кількох діб жителі Херсонщини втратили десятки тисяч гривень, довірившись шахраям. Як повідомляють у поліції, найчастіше аферисти виманювали гроші під приводом оформлення грошової допомоги, телефонували від імені працівників банків,…

    Подробиці