Постраждалим від підриву греблі Каховської ГЕС виплачено понад 200 мільйонів гривень

У 2023 році постраждалим від підтоплення через підрив ворогом Каховської ГЕС виплачено понад 200 мільйонів гривень фінансової допомоги.

Про це повідомляє Мінінтеграції.

«Минулого року фінансову підтримку від держави у розмірі 5000 гривень на особу отримали понад 23 тисячі мешканців Херсонщини та Миколаївщини на загальну суму більше ніж 115 мільйонів гривень.
Крім того, від міжнародних організацій постраждалим жителям цих областей було виплачено допомогу на загальну суму понад 88 гривень гривень. Відповідно, майже 13,4 тисячі мешканців Миколаївщини та Херсонщини отримали по 6600 гривень
», – йдеться у повідомленні міністерства.

Зазначена грошова допомога виплачувалася людям, які на момент підриву ГЕС проживали (були зареєстровані/задекларовані) у населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Нагадаємо, що 6 червня 2023 року військові армії рф підірвали греблю Каховської ГЕС, спричинивши найбільшу техногенну катастрофу в Європі за останні десятиліття. Теракт карїни-агресорки призвів до масштабної повені на півдні України. Великою водою були підтоплені понад 4300 будинків та загинули щонайменше 34 людини.

На головній світлині: люди вимушені викидати пошкоджене водою майно. Херсон, мікрорайон Корабел, 25 червня, 2023 р. Фото автора.

Пов'язані записи

На Одещині не припиняють пошуки дитини, яку віднесло в море на надувному крузі

На Одещині вже третю добу тривають пошуки 10-річної дівчинки, яка зникла під час купання в морі біля села Сичавка. Дитину віднесло від берега на надувному крузі. Про це повідомили в…

Подробиці
Окупанти атакували агропідприємство на Одещині: одна людина загинула

Російська ракета влучила в агропідприємство на Одещині. Внаслідок удару загинула одна людина, ще троє отримали поранення. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України в Одеській області. За даними рятувальників,…

Подробиці