Херсонська ОВА виплатила майже 15 млн гривень за втрачений врожай внаслідок російського теракту на ГЕС

Херсонська ОВА виплатила майже 15 млн гривень за втрачений врожай внаслідок російського теракту на ГЕС

Автор: Іван Підлісний 30 Декабря 2023 19:20

Херсонська ОВА виплатила майже 15 млн гривень компенсацій за знищений врожай внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС. Про це повідомив перший заступник голови обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій. 

За його словами, виплати отримала 671 людина. За кожну затоплену сотку городини виплатили 3318 гривень. Максимальний розмір компенсації становив майже 100 тисяч гривень. 

"Заявки на компенсацію приймали до кінця жовтня цього року. За цей час до комісії надійшло більше ніж 2200 заявок. Фахівці опрацювали — 743 та обстежили понад 56 гектар землі. Відшкодування отримала 671 людина", — сказав Бутрій.

Заступик очільник ОВА зазначив, що в бюджеті залишився залишок коштів, які планувалося витратити на вказані компенсації. Сума складає понад 11 млн гривень. 

Бутрій пояснив, що залишок коштів пов'язаний з неможливістю комісії обстежити земельні ділянки, які постійно знаходяться під вогнем російських військовий. Для прикладу, лише у Херсонській громаді комісія не змогла опрацювати 1300 звернень. 

Раніше «Гривна» повідомила, що не зважаючи на те, що третина території України замінована, попри проблеми та ризики в Україні аграріям вдалося зібрати більший урожай, ніж було прогнозовано.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів