Понад 4 млн гривен отримали місцеві бюджети Херсонщині від оренди землі

Автор: Виталий Яшков 07 Октября 2018 20:26

Упродовж ІІІ кварталу нинішнього року з торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Херсонській області, були продані права оренди на 26 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у Білозерському (3), Бериславському (1), Великолепетиському (1), Великоолександрівському (2), Верхньорогачицькому (2), Генічеському (8), Горностаївському (1), Каховському (4) і Скадовському (4) районах. Про це повідомили у обласному Держгеокадастрі.

Загальна площа переданої в оренду землі склала майже 822 га. Розмір орендної плати в середньому зріс до 15,8% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а до місцевих бюджетів надійшло понад 1,7 млн. грн. орендної плати лише за перший рік користування землею.

В цілому ж від початку року аграрії придбали на Херсонщині з торгів права оренди на 68 земельних ділянок загальною площею понад 3,3 тис. га і сплатили за них до місцевих бюджетів більш ніж 4 млн. грн., що майже на 1,7 млн. грн. перевищує стартовий розмір річної орендної плати.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів