Окупанти вдарили по медзакладу у Білозерці: постраждали працівники та пацієнт (фото)

Сьогодні, 11 липня, зранку росіяни з артилерії обстріляли заклад охорони здоровʼя у Білозерці. Будівля медзакладу зазнала пошкоджень. Внаслідок удару постраждали двоє працівників та пацієнт.

Про це повідомили у пресслужбі ХОВА.

У 40-річного чоловіка, пацієнта медзакладу, діагностували вибухову травму та множинні уламкові поранення гомілки.

У медсестри 1978 року народження – вибухова травма, уламкові поранення ніг, голови, руки та крововтрата. Водій 1976 року народження отримав вибухову травму та поранення руки.

Через ворожу атаку у будівлі потрощено фасад, кабінети та вибито шибки. Фото наслідків удару опублікувала ХОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми не можемо вивозити дітей без згоди батьків»: начальник Білозерської СВА – про трагедію в Правдиному

Фото: ХОВА.

Пов'язані записи

Випускниця херсонської школи склала НМТ на 200 балів

НМТ-2026 приніс перший максимальний результат для Херсонської міської територіальної громади. Випускниця спеціалізованої школи №30 Софія Крамаренко отримала 200 балів на національному мультипредметному тесті. Про це повідомило Управління освіти Херсонської міської…

Подробиці
Обстріли Херсонщини за добу: 6 загиблих та 27 поранених

Минулої доби обстріли Херсонщини забрали життя 6 людей. Ще 27 жителів області дістали поранення внаслідок російських атак. Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін. Під ворожими ударами…

Подробиці