Пораненого зрадника Харлана з Олешків відправили в Москву

Окупаційні джерела ТОТ Херсонщини повідомили, що колаборанта Володимира Харлана відправили на лікування в Москву. Нагадаємо, 77-річний зрадник став «головним лікарем» окупованої лікарні в місті Олешки.

За інформацією гауляйтера Сальдо, напередодні Нового року було здійснено «нелюдську атаку на Олешківську центральну районну лікарню». Нібито в кабінет головного лікаря поцілив «дрон, яким керував натовський оператор».

У кабінеті знаходився «заступник головного лікаря» Василь Борисов – він загинув. А сам Харлан отримав важкі уламкові поранення. Пізніше стало відомо, що Харлана відправили в Москву, де йому зроблять операцію на очах.

Пропагандисти також пишуть, що відправляли запит у ВОЗ з проханням «прокоментувати атаку ЗСУ на лікарню в Олешках». На що отримали відповідь про «рішуче засудження всіх нападів на систему охорони здоров’я, де б вони не відбувалися». Тобто ідеться насамперед про удари самих же окупантів на медичні заклади правобережної Херсонщини. Але звісно, кремлівські посіпаки цих злочинів «не бачать».

До речі, щодо Харлана – у вересні минулого року окупанти теж повідомляли про його «спробу ліквідації». Тоді Сальдо писав у телеграмі, що «київська хунта» нібито цілеспрямовано вдарила з дрона по машині, в якій їхав зрадник. Дружина Харлана загинула, а він сам та водій отримали поранення.

Нагадаємо, до повномасштабного вторгнення Володимир Харлан жив у Херсоні, був завідувачем кабінету МРТ у поліклініці Херсонської обласної клінічної лікарні. У 2020 році балотувався до Херсонської облради за списком партії «Блок Володимира Сальдо», проте не був обраний. За фактом пособництва державі-агресору СБУ повідомила йому про підозру влітку 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я стікала кров’ю, сусідка поруч згоріла заживо»: розповідь жительки Олешків про виживання в окупації

На знімку: колаборант Володимир Харлан. Фото з окупаційних джерел

Пов'язані записи

Ілюзія «ситого» життя: як Кремль засипав грошима ТОТ Херсонщини, а отримав інфраструктурний та економічний колапс

Коли навесні 2022 року російські війська окупували лівобережну частину Херсонської області, пропагандистська машина Кремля увімкнула звичний наратив: «Росія тут назавжди, ми принесли стабільність і процвітання».  Для демонстрації цієї «стабільності» Москва…

Подробиці
На площі біля зруйнованої будівлі Херсонської ОДА квітнуть сотні троянд (фото)

У самому серці Херсона, поруч із понівеченою будівлею облдержадміністрації, нині квітнуть сотні троянд. Яскраві червоні, ніжно-рожеві та золотисті квіти вкрили клумби біля площі Свободи. Минув рік з моменту руйнації будівлі…

Подробиці