У росії та на тимчасово окупованих нею українських територіях вже готуються до виборів до держдуми рф, які мають відбутися у восени цього року. Зокрема, на ТОТ Херсонщини вже тренують бюджетників як правильно треба агітувати за партію кремлівського диктатора путіна «Єдину росію».
Так, в окупованому Генічеську нещодавно відбувся семінар для працівників бібліотек за участі представників окупаційної адміністрації. Захід був приурочений до дня бібліотекаря та виборам у держдуму рф. Серед учасників були голова територіальної виборчої комісії Ольга Кулик та начальниця відділу культури окупаційної адміністрації Олена Кузьменко.
За інформацією активістів руху опору «Жовта Стрічка», під час семінару обговорювалося поширення агітаційних матеріалів партії «Єдина росія» через бібліотеки разом із підручниками та іншою літературою.
Окремо наголошувалося на необхідності фіксувати людей, які відмовляються брати таку продукцію, з подальшим переданням інформації представникам окупаційної адміністрації.
Зауважимо, що на ТОТ Херсонщини вже стартували праймеріз партії «Єдина росія» перед виборами до держдуми рф.
Раніше «Гривна» публікувала детальний розбір тих, кого у херсонському регіональному осередку «Єдиної росії» бачать у якості кандидатів до держдуми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Праймеріз «Єдиної Росії» на ТОТ Херсонщини: зрадники, заробітчани, учасники СВО
Фото з телеграм-каналу “Жовта Стрічка”.









