На Херсонському напрямку ЗСУ за добу знищили 23 російських військових

Сили оборони півдня продовжують систематично нищити ворога на Херсонському напрямку. Як повідомили в ОК “Південь”, за добу українські військові ліквідували 23 російських окупантів. 

Серед втрат рашистів також 3 гармати різного калібру, 11 одиниць автомобільної техніки та один човен. Українські військові знищили польовий пункт боєпостачання та два спостережних пункти. 

В пресслужбі ОК “Південь” додали, що ворог нарощує фортифікаційне обладнання позицій і намагається підтягнути туди певні резерви.

“Збільшено кількість спостережних пунктів та вогневих позицій, продовжується тиск на правий берег артилерійськими обстрілами, активізує застосування дронів. В той же час ознак формування наступальних угруповань не виявлено”, – зазначили Сили оборони півдня. 

Нагадаємо, що раніше окупаційні чиновники Каховки та Нової Каховки оголосили про проведення так званої “евакуації”. За інформацією видання “Гривна”, таким чином російська армія готується до зимового періоду, вишукуючи нові місця дислокації серед цивільного населення. 

 

Пов'язані записи

Укриття у навчальних закладах Херсона: підозру отримав ще один директор будівельної фірми

Розкрито схему привласнення бюджетних коштів, яку розробив директор приватної будівельної фірми, що будувала укриття у навчальних закладах Херсона. Збитки становлять понад 3 млн гривень. Керівник фірми навмисно вказав у звітній…

Подробиці
Хотів заробити на відновленні будинків у Білозерській громаді: підозра керівнику будівельної фірми

Повідомлено про підозру директору будівельної фірми, який навмисно завищував витрати на капремонті приватних будинків у Білозерській громаді. Фігурантом є 31-річний житель Львівської області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області. Будучи…

Подробиці