На Херсонщині збудують 13 амбулаторій на суму 88 млн грн

Автор: Антон Костюк 21 Янв. 2019 13:20

У 2018 році Уряд ухвалив проект, про розвиток медицини у сільській місцевості. У рамках даного законопроекту у селах по областях України планувалося будівництво нових амбулаторій сімейного типу, які повинні покращити якість надання первинної медичної допомоги у сільській місцевості. Загалом у державному бюджеті на будівництво було передбачено суму в 5 млрд грн. Це державна субвенція, яка передбачає співфінансування проекту з місцевих бюджетів у розмірі 10%.

Що стосується Херсонської області, у грудні минулого року на сайті публічних закупок «Prozorro» департамент будівництва та розвитку Херсонської ОДА оголосив 13 тендерів на будівництво амбулаторій сімейного типу на території сіл області. Загальна сума на будівництво становить майже 88 мільйонів гривень. У тендерній документації зазначено, що вони мають бути збудовані до 27 грудня цього року.

Із переліком сіл у яких збудують амбулаторія можна ознайомитися за допомогою інтерактивної карти. Також можна подивитися вартість виконання робіт та підрядника, який їх виконує.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів