В «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини зателефонував 28-річний мешканець обласного центру. Він розповів, що вночі невідомі угнали його мопед «Fada», який він залишив у дворі будинку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.
Цього ж дня в чергову частину Олешківського відділення поліції звернулась 31-річна мешканка с. Великі Копані. Як і в першому випадку, невідомі зловмисники вночі з подвір’я заявниці незаконно заволоділи мопедом «Suzuki».
Наразі поліцейські встановлюють місцезнаходження транспортних засобів та особи зловмисників.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: