На Херсонщині активізують студентів-переселенців

Автор: Виталий Яшков 01 Октября 2018 18:25

28 вересня в Херсоні зустрілися місцеві студенти і студенти-переселенці, які навчаються в наших ВУЗах. Затишне приміщення Центру Суспільних Програм, що добре відомо херсонській молоді, прийняло кілька десятків студентів місцевих ВУЗів які з захопленням взяли участь в фокус-групах.

Хлопці та дівчата обговорили існуючі проблемні питання, спільно з досвідченими фахівцями зробили спробу дослідити стан взаємовідносин місцевої молоді і студентів з тимчасово окупованих територій, які навчаються в наших навчальних закладах. Особлива увага була зосереджена на аналізі інтегрованості студентів-переселенців у місцеве середовище.

«Ми перші зі всіх регіонів стартували з реалізації проекту, ми сприймаємо це як свідчення високої довіри до нас і херсонців загалом, - зазначила Програмний директор ЦСП Катерина Білоконь. - Надзвичайно цікаво було модерувати фокус-групи. Потенціал студентства Херсонщини надзвичайно великий, але його потрібно зацікавити, пробудити і скерувати в правильне русло. Спілкування з молоддю показало відсутність будь-якої роботи зі сторони відповідних державних інституцій зі студентами-переселенцями. Але це перший крок і наше завдання – змінити цю негативну тенденцію».

Усі заходи відбуваються в рамках реалізації проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючі громади Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей». Основним завданням проекту є проведення дослідження проблем і практичних шляхів покращення захисту прав та інтеграційних процесів студентів-ВПО та створення пілотних Регіональних Програм. Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів