Міст через Інгулець, розташований біля Великої Олександрівки, який російські війська підірвали ще у травні минулого року, буде відбудований до 8 листопада 2023 року.
Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудин.
«Спершу прийняв рішення звести на цьому місці тимчасову переправу. Але вона мала одну смугу і рух здійснювався у реверсному режимі. А люди потребують якісного сполучення. Тож капітальна відбудова – необхідна», – зауважив очільник ХОВА.
Так виглядала тимчасова переправа через Інгулець поблизу Великої Олександрівки у квітні 2023 р. Фото: Facebook/ДУ «Місцеві дороги Херсонщини»
За словами Прокудіна, капітальне будівництво мосту має завершитися до 8 листопада. Саме цю дату називають кінцевою забудовники.
«На об’єкті щодня працювали 30 мостовиків. Вдячний генпідряднику та виконавцю основних робіт з відбудови компанії “Автомагістраль-Південь” і її працівникам за якісне і оперативне виконання робіт.
Згодом на мосту також з’явиться перильна огорода та змонтують систему освітлення. Тому принагідно вручив голові Великоолександрівської громади Наталії Корнієнко ключі від автовишки. Спецтехніка стане в нагоді при виконанні електромонтажних робіт на території громади», – підкреслив Прокудін.
Раніше «Гривна» повідомила, що жителі Херсонщини відчувають себе найбільш вразливими в країні.
Головна світлина: Олександр Прокудін.









