«Курортні» бюджети отримають понад 25 мільйонів гривень податку на майно

Автор: Виталий Яшков 07 Октября 2018 14:50

На курортних узбережжях Херсонщини оздоровчі заклади юридичних осіб задекларували до сплати на поточний рік 25,2 млн. грн. податкових зобов’язань з податку на майно (плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки).

Таким став результат інвентаризації закладів відпочинку, проведеної фахівцями управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за  інформацією Департаменту інвестиційної, туристично - курортної діяльності та промислової політики ОДА, Держгеокадастру та БТІ щодо визначення користувачів земельних ділянок та власників об’єктів нерухомого майна для їх залучення до оподаткування.

Завдяки дієвій співпраці та спільній взаємодії з органами місцевого самоврядування до декларування та сплати податку на майно активно залучалися заклади оздоровчої сфери у курортних зонах Голопристанського, Генічеського та Скадовського районів. Бюджети місцевих громад додатково отримають 1,1 млн грн податку на нерухоме майно та плати за землю від закладів відпочинку - юридичних осіб.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів