Випускників Херсонщини безкоштовно підготують до екзаменів

Автор: Дарья Мельник 06 Мар. 2019 16:10

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», тема зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) гостро обговорюється у відділах освіти Херсонщини. Щороку складається нова програма, завдання, відбувається підготовка учнів, але глобальних позитивних змін майже не має. Так, за останній рік тішать лише результати з математики випускників Херсонського фізико-технічного ліцею та Херсонської спеціалізованої школи №30.

За словами заступника директора Департаменту освіти, науки та молоді Ніни Левенець: «Результати, які отримують випускники після проходження оцінювання, дуже невтішні. Ось, за торішніми наша Херсонська область посіла майже останнє місце. Найгірші результати з української мови та літератури, історії України – 3 місце з кінця. А математика піднялася на восьму щабель».

Аби учні старших класів могли отримувати якісніші знання та пишатися результатами екзаменів, на території Херсонщини був запущений пілотний проект під назвою «Крок до херсонського вишу».

У рамках проекту вчителі з усієї області пройшли курси навчання на базі комунального вищого закладу «Херсонська академія непереривної освіти». Після прослуханих лекцій потрібно складати екзамен. Якщо вчитель засвоїв знання у повному обсязі, то отримує сертифікат і може викладати на базах підготовки.

«Спільними зусиллями нам вдалося відкрити 15 тематичних пунктів підготовки до ЗНО. У кожному районі або місті працюють максимум по 2, але є і виключення. Найактивнішими виявилися Генічеський, Каховський та Великоолександрівський райони, а також Чаплинське ОТГ. В залежності від того, який предмет учень планує здавати окрім української мови, щосуботи він відвідує певний навчальний заклад та отримає додаткові знання»,- додала Ніна Іванівна.

Варто зазначити, що курси є абсолютно безкоштовними. Усі витрати, а саме: заробітна плата провізорів та перевіз учнів до інших районів покриваються з обласного бюджету. 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів