Хто відповідальний за сміттєзвалище у центрі Херсона?

Автор: Аркадій Ліснічук 04 Мар. 2019 16:37

Нещодавно сайт «Гривна» повідомляв, що у центральній частині міста на вулиці Гімназична, 34-а розкинулося сміттєзвалище, яке впритул не помічають комунальні служби міста.

З моменту публікації пройшов понад місяць, але комунальники так й не помічають, або не хочуть помічати сміттєзвалище у центрі міста. З приходом тепла все стає тільки гірше: нестерпний сморід, вітер розносить сміття у двори будинків, які розташовані поруч та жахливий санітарний стан місцевості, що знаходиться поруч. Натомість, міська влада так не чує й не бачить проблеми мешканців будинків, які живуть біля сміттєвого полігона. Про це редакцію сайту «Гривна» повідомила читачка Тамара Сомикова.

«Ми зверталися в інспекцію з благоустрою, але нам так й не вдалося отримати виразної відповіді. У Колишньому ЖЕКу говорять, що це не їхня територія. Міська влада ж не хоче займатися вирішенням цієї проблеми», - висловлює своє обурення жінка.

Зі слів місцевих мешканців, у цьому смітнику постійно копаються особи без певного місця проживання. Власники квартир будинку, який знаходиться поруч зі сміттєзвалищем постійно скаржаться, що часто знаходять «приємні сюрпризи» у вигляді «закладок» та шприців, які залишили за собою особи, що вживають наркотичні засоби.

Також поруч зі сміттєзвалищем знаходиться студентський гуртожиток, житлові будинки та невеликий дитячий майданчик й кожного року саме цією вулицею проходить парад на честь Дня перемоги.

Варто зазначити, що у 2018 році на сесії Херсонської міськради депутати проголосували за передачу в оренду земельної ділянки площею 0,23 га за адресою вул. Гімназична, 34-а під реконструкцію адміністративної будівлі у 4-поверховий офісно-житловий будинок. Передали ж земельну ділянку компанії  «Будтех - 2007» й наразі саме за цією адресою й зареєстроване підприємство.

За даними аналітичної системи «Youcontrol», дана компанія належить Анатолію Тян, який є братом засновника славнозвісної у Херсоні компанії ТОВ «ТД Ітака», яка є оператором міського сміттєзвалища.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів