Херсонські поліцейські отримають сучасне відеообладнання

Автор: Аркадій Ліснічук 07 Мар. 2019 13:15

Для поліпшення правопорядку на території Херсонщини коштом обласного бюджету для ГУ патрульної поліції планується закупка сучасних камер відеоспостереження. Загалом правоохоронні органи отримають 15 цифрових відеокамер, які будуть розміщені на ключових транспортних розв’язках. Відповідне розпорядження було підписано головою Херсонської ОДА Андрієм Гордєєвим.

У документації зазначено, що поліцейські територіальних відділень отримають 150 індивідуальних відеореєстраторів та 50 автореєстраторів. Також працівники ГУ національної поліції у Херсонській області отримають 6 куленепробивних щитів, 10 цифрових фотоапаратів та спеціальну техніку для оперативних підрозділів (аналізатор мережі, GPS-трекери, 2 квадрокоптери та відеореєстратори).

Нагадаємо, раніше сайт «Гривна» повідомляв, що у Херсоні планується запровадження системи «Безпечне місто». У її рамках у місцях масових скупчень людей будуть встановлюватися сучасні камери відеоспостереження, які будуть відстежуватися у херсонських відділеннях поліції.

Приєднуйтеся до нас:

Громадський транспорт у Херсоні ходитиме довше

«Герої без зброї»: подружжя з Херсона збирає кошти на підтримку рятувальників міста

Будинок з атлантами у Херсоні намагались спаплюжити металоконструкцією

Херсонець Дядя Гриша став героєм книги «Волонтери: сила небайдужих»

У Ростові відбувся суд над херсонцем, якого РФ звинувачує в «міжнародному тероризмі»